Duży, otwarty pierścionek z kulkami 20 mm i 12 mm
Opis
Duży, otwarty pierścionek z kulkami 20 mm i 12 mm
Kolekcja powstała z myślą o kobietach, ceniących sobie prostą, geometryczną biżuterię. Uniwersalny i minimalistyczny pierścionek z opcją regulacji, wykonany został ze srebra próby 925. Większa, polerowana kula, stanowi ciekawy kontrast dla mniejszej, matowej formy. Całość kompozycji urzeka swoją prostotą. Pierścionek jest bardzo wygodny w noszeniu i pasuje do każdej stylizacji, a co najważniejsze - robi piorunujące wrażenie :)
Istnieje również opcja zamiany wykończenia kulek (duża matowa i mała polerowana)
Średnica srebrnych kulek: 20 mm oraz 12 mm
UWAGA !!! Pierścionek jest regulowany w zakresie +/- 2 rozmiary, dlatego przy zamówieniu prosimy o podanie właściwego rozmiaru pierścionka
Zapraszamy do kolorowej krainy Shambala :)!
Kilka słów o naszych pracach:
Wszystkie prace zamieszczone w galerii są zaprojektowane przez nas. Pracownia, w której powstają nasze prace znajduje się w pięknym nadmorskim mieście Gdańsku, przy ulicy Świętokrzyskiej. Biżuteria jest w 100% wykonana ręcznie, ze szczególną dbałością o detale. W naszej twórczości można odnaleźć wiele kolekcji inspirowanych różnymi motywami. Jest to mieszanka różnych stylów. Możesz u nas znaleźć zarówno prostą, geometryczną formę, jak i wyrafinowane, secesyjne wzory. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Wszystkie nasze przedmioty mają możliwość skompletowania. Gwarantujemy 100 % satysfakcji :)
Jeżeli jesteś zainteresowana/y kompletami, skontaktuj się z nami. Niektóre wzory wykonujemy z możliwością dowolnej kombinacji kolorystycznej. Chętnie pomożemy i doradzimy!
Zapraszamy do zakupów :)
Agnieszka i Piotrek